מעגלי הורים וילדים

מסע ביג: להיות בן 13

"חוויה של פעם בחיים. נ ק ו ד ה."
מסע ייחודי זה הוא תוצר של 10 שנות ניסיון וליטוש יהלום נדיר. שלושה ימים של הורה ומתבגר אשר צועדים אל עבר המצדה ועוברים יחד תרגילי קשר, חוויות, אתגרים והתרחשויות. החיים נחלקים אצל מרבית מסיימי המסע ללפני ואחרי. המסע מתחיל באזור הבקעה ומסתיים בפסגת מצדה.
שלושה ימים מרגשים של יחד. משינה יחד באוהל דרך חוויות מדבר ועד הטיפוס לפנות בוקר והטקס המרגש ביותר בבית המדרש על פסגת המצדה.
המסע הומצא בשיתוף פעולה הדוק ובליווי צוות החינוך הבלתי פורמאלי של המועצה האזורית גליל עליון. בשנים האחרונות התעורר צורך במועצות, רשויות ובקבוצות הורים לשכפל את המסע וכך אנו עושים.

מסע דורות: מסע לשלושה דורות

מסע ייחודי והזדמנות נדירה לצאת יחד סבא בן ונכד, סבתא בת ונכדה ליומיים משותפים. תדמינו את זה… שלושה מעגלי חיים במעגל אחד. במסע נפנה זמן לדבר, לחוות להכיר ממקום חדש, לשאול, להגיד תודה ולחדד את התקשורת ממקום בלתי אמצעי ללא מסכים וגירויים חיצוניים. המסע בנוי לשלושה דורות עם סרגל מאמצים מתחשב ועם אתגרים מותאמים לכולם. מיועד לקבוצות מובנות הבאות יחד.

סלטרון בר/בת מצווה

"עוצמה אדירה של יחד שמח ומלא אהבה, ערב בלתי נשכח…"
הפעלה ייחודית תוססת וקצבית זו קולעת בול לצורך שמתעורר בזמן האחרון לאירועי איכות בשנת בת ובר המצווה. לא עוד "בת מיצווש" אלא אירוע מגבש מחבר משמעותי וכיפי במיוחד. מעגלי משימות המיועדות להורים ומתבגרים הפועלים יחד בנושאי התבגרות ואחריות, חידוני טריוויה על הילדים והקרנת תמונות ילדות כחלק מחידון תחרותי. כל אלה ועוד בשעתיים סוחפות ובלתי נשכחות (מתאים גם למושבים וקיבוצים וגם לקבוצות פרטיות)

סדנאות O.D.T לאירועי בר/בת מצווה

"כשהחברה הצעירים החזיקו אותי באוויר נעצרה לי לרגע הנשימה, האמון שנולד אחר כך היה שווה הכול…"
סדנת תחנות הפעלה ומשימות מאתגרות לפעולה משותפת וליחד מאתגר במיוחד להורים ומתבגרים (מתאים גם לקבוצת מתבגרים ללא הורים)

סדנאות דור

"יש לי מזל שזכיתי בסדנה הזאת בגילי. הילדה שלי והנכד שלי מביטים בעיני ואני דומעת מהתרגשות. תודה"
סדנאות המיועדות לסבים סבתות ילדים ונכדים. בסדנה נעבוד במעגל אחד, נתבונן, נכיר ממקום חדש, נפנה מקום להגיד תודה, נפגיש בין הניסיון לרעננות, נביט בעיניים, נתרגש ונכייף.
הסדנה יכולה להתקיים בבית הלקוח באולם מושכר או בבתי גיל הזהב ברחבי הארץ.

מעגלי הולדת 40/50/60/70

אירועים מרכזיים בחיינו מזמינים אותנו לעשייה אחרת, משמעותית. במעגלי הולדת נבנה איתכם את ההנחיה המושלמת שתחבר את כל האנשים שליוו אתכם בחייכם עד כה. נייחד את הרגע, ניזכר, נתרגש, נשתעשע ונשמח.
אנו ממליצים לקיים את מעגלי ההולדת בטבע ויש לנו רעיונות משגעים עבורכם כולל שתילת עץ לכבוד האירוע, אז מזל טוב.