סדנאות המון

החוט המגבש

גיבושטרון, הפעלת המון

"אף פעם לא הייתי עם מאתיים אנשים שעושים בדיוק את אותה תנועה
ביחד זה מ ד ה י ם… להרגיש חלק להרגיש שייך
"
אז זהו, זה אפשרי! הפעלת המון מפתיעה ומגבשת באופן ייחודי ומהפנט. הצורך של כל ארגון לראות את כל האנשים בארגון פועלים יחד, מחייכים נהנים ותוך כדי כך מתגבשים הוא אדיר. אנחנו יודעים לעשות את זה. הטכנולוגיה מורכבת מתחרות בין קבוצתית עם פרס יקר ערך. הקבוצות פועלות במעגל, לכל קבוצה ראש קבוצה. ניתנות משימות (טריוויה ארגון, ידע, היתוליות, יצירתיות, ספורטיביות, דמיון ועוד) ועל כל קבוצה לבצען בדרך הטובה והמהירה ביותר. צוות השיפוט בודק: מורל, שיתוף פעולה, עבודת צוות, דמיון ויצירתיות. ההפעלה מלווה בקצב מדליק ומגובה בציוד ובעזרים. היתרון הגדול בגיבושטרון הוא שלל הנושאים המגוונים שניתן לערוך בו ולהתאימו: חגי ישראל, נושאי החברה, מנהיגות, עשייה, יחד, אקולוגיה ואיכות הסביבה, יחסים, פרידה ממישהו יקר בחברה ועוד ועוד…
ההפעלה מחייבת אולם מתאים.
נחזור הביתה עם חיוך גדול ובתחושות של שמחה, חיבור לחברים, פתיחות, קרבה, שייכות ואהבה.
משך ההפעלה: שעה וחצי (מתאימה עד 500 משתתפים)

חוט המנהיגות

עוצמת המנהיגות

"גיליתי היום את הכוח שלי להוביל, זאת חוויה לכל החיים…"
סדנה ייחודית זו, מזמינה את כל המשתתפים להתנסות בלקיחת אחריות ובהובלת קבוצה. הטכנולוגיה שבה אנו משתמשים מאפשרת לכל אחד בקבוצה בזמן נתון לקחת אחריות על משאב הזמן ולהוביל בדרכו הייחודית את הקבוצה למקום שאותו בחר.
הסדנה מאפשרת לכל אחד לבד ולכולם יחד להתנסות בחוויה האותנטית החושפת את עוצמת המנהיגות שלי ולאן אני יכול עוד להגיע.
נשוב למציאות חיינו בתחושות של אחריות, עוצמה, עצמאות, ביטחון, אמון בעצמי ובאחרים, התפתחות, שייכות ותקווה.
משך הסדנה: שעתיים עד שלוש שעות

חוט העשייה

מרעיון לביצוע

"זה לא להאמין, אין דברים כאלה, ערב מהמם, איזה ביצוע היה לנו, אנחנו גדולים מהחיים.."
סדנה מפתיעה זו מזמינה את המשתתפים לגלות את עוצמת היחד שלהם ולתרגל ביצוע משימה מורכבת בזמן קצר וכמעט בלתי אפשרי. הסדנה מלמדת את המשתתפים להוציא את המנהיג שבהם ולהרשות לו לפעול ומהר. הסדנה ביצועית ומזמינה כל אחד לעסוק בכוח היצירה שבו. יחד עם זאת, מתאפשרת למידה  בחבירה לכוחות נוספים, סינרגיה, שיתוף פעולה ועבודה בצוות. המשימה היא להרים אירוע חברתי לעצמם או לקהל שמוזמן מראש מרעיון עד לביצוע מושלם הכולל חזרה גנראלית.
הטכנולוגיה שבה נשתמש מורכבת ממבנה הירארכי ומחלוקת תפקידים ברורה.
סדנה זו מתאימה לקבוצות גדולות עד 70 איש. דרוש אולם מתאים ואמצעים לוגיסטים רבים.
נגיע הביתה מסדנה זו עייפים אך מאוד מאוד מרוצים ומלאי תחושות של הצלחה, עוצמת היחד, שייכות, קרבה, אמונה בכוחות פנימיים, מוטיבציה, דיוק ושמחה.
משך הסדנה: 4-8 שעות