אודות

שלום,

אני עמית, אבא, בן זוג, מנחה, מאפשר ומורה להתפתחות העצמה ותקשורת בינאישית. בעל ניסיון של 25 שנה בחיבור צוותים, קבוצות, זוגות ובודדים בגישה ייחודית. גישת ה"אפשור" מפגישה אותי המנחה ואת הקבוצה בגובה העיניים ומאתגרת בלימוד משותף מתוך ההתרחשות בשטח.
אגלה לכם סוד אישי עמוק שגיליתי אותו במסעותיי הפנימיים- בכל פעם שאני נוכח במעגל בתפקיד המנחה אני חוזר למשפחה המושלמת שרציתי שתהיה לי כשהייתי ילד. משפחה מכילה, קשובה, מקבלת, זורמת, מלאת הומור, אנרגיות חיוביות, מחשבות חיוביות, קלילות, קשר ועוד… אני מודה להורים שלי עד היום על כל המתנות שקיבלתי מהם. אני יודע שבתנאים הקשים שבהם הם פעלו הם עשו הכי טוב שהם יכולים, תודה.
היום אני עורך תיקונים דרך המעשים והמעגלים שאני מנחה, זה אחד מייעודי ומחובתי.
אני מביא עם עצמי ניסיון ומקצועיות בעבודה עם מאות אירועים, מעגלים ולקוחות מרוצים (חברות ארגונים, מוסדות, בתי ספר וצוותים).

אני בעל תואר בחינוך, מומחה לטיפול בנוער ומורה דרך במסגרות רבות בארץ ובעולם. הקמתי את רקמה אנושית דווקא עכשיו בימי "הריחוק והמסך" שכולנו עבדים להם  מתוך תחושת שליחות ואמונה בצורך הגואה להתחבר, להישמע, להראות, שמישהו יקשיב לי, שמישהו יביט בעיניי. מסתבר שמאחורי כל זה מסתתר אושר גדול ושותפות לרקמה אחת, לתחושה אחת, לחיבור יקר לעצמנו, לחברינו ולסביבה בה אנו חיים. אני מזמין אתכם ואתכן להשתמש בשירותי ההנחיה שלי, לחוות מפגשים, אירועים, מעגלים וסדנאות מעצימות, מגבשות, בעלות תוצאות מרגשות וגם משעשעות וכיפיות ביותר.
הצטרפו אלי לימי גיבוש וכייף ולהפקות חברתיות בלתי נשכחות. ניבנה ונתאים לכם פעילות שאת תוצאותיה תיזכרו ותישאו בליבכם זמן רב.